HAKKIMIZDA
Güvenli, rahat, huzurlu bir yolculuk için gerekli tüm teknik/teknolojik donanım ve imkanları kullanarak yolcularımızın ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. Kaliteli hizmet, rahatlık ve güven duygusu ile yolcularımızın gülümseyen yüzlerinde gerçeğe dönüştüğü; yol hiç bitmese dedirtecek yolculuklar yaşatmak için 7/24 Hizmetinizdeyiz. 

ÖRNEK TAKSİ DURAĞI : Adana Çevre Yolu, Merkez Postane, Buhara Siteleri,Buğday Pazarı, Sanayi Odası, Karatay Siteleri, Yeni Adliye,Toptancılar,Konsan,Büsan,1.Organize,2.Organize,3.Organize,4.Organize,Fetih Cad. Araplar,Sedirler,Karkent,Karakayış Cad. Yeni Toptancı,Ticaret Borsası,Zafer,Selçuklu,Anadolu Sanayi Sitesi Matbaacılar ve Selçukluda Tüm Bölgelere Hizmetimiz Vardır.

TERZİLER TAKSİ DURAĞI : Cumhuriyet, Malazgirt Mah. Barış Cad. Bin konut, Bin konut Oval Çarşı, Eyüp Sultan Cad. Polis evi, Polis Yurdu,Selçuklu Kipa, Buhara Mah, Dumlupınar, Sakarya, Sancak, Zafer San, Anadolu San ve Selçukluda Tüm Bölgelere Hizmetimiz Vardır.
AYDINLIKEVLER TAKSİ DURAĞI : Kent Plaza, Özalkent, Fatih Işıklar, Meram Kız Yurdu, Diyanet Yurdu, Sancak, 500 Evler, Akıncılar Mah, Buhara Mah, Erenköy, Sille Yolu, Sakarya, Şehitlik Cad. Sille Ak Mah. Hocacihan, Akşemsettin, Hüsamettin Çelebi, Mehmet Akif Mah. ve Tüm Bölgelere Hizmetimiz Vardır.

KENTPLAZA TAKSİ DURAĞI : Kent Plaza, Özalkent, Fatih Işıklar, Meram Kız Yurdu, Diyanet Yurdu, Sancak, 500 Evler, Akıncılar Mah, Buhara Mah, Erenköy, Sille Yolu, Sakarya, Şehitlik Cad. Sille Ak Mah. Hocacihan, Akşemsettin, Hüsamettin Çelebi, Mehmet Akif Mah. ve Tüm Bölgelere Hizmetimiz Vardır.Konya Kent Plaza Taksi Durağı. Buhara Mah, Erenköy, Polis evi, Polis Yurdu,Selçuklu Kipa, Buhara Mah, Dumlupınar, Sakarya, Sancak, Zafer San, Anadolu San ve Selçukluda Tüm Bölgelere Hizmetimiz Vardır.


ADLİYE TAKSİ DURAĞI : Akabe mah,Çimenlik,Yenimahalle,Saman Pazarı, Fetih Cad, Jandarma,Uluırmak,Küçük Kumköprü ,Mengene,Saraçoğlu,Adliye Plaza,Mevlana ve Mevlana Kültür Merkezi, Ahmet Özcan Cad. Büyük Haymanış, Küçük Haymanış, Doğuş Mah. Tatlıcak, Akabe Siteleri, Karaman Göbeği, Altı Yol ve Tüm Bölgelere Hizmetimiz Vardır.


Acil Taksi, En Yakın Taksi, Alo Taksi Konya, Konya Taksi, Konya Alo Taksi, Konya En Uygun Taksi, Özel Taksi, Konya En Yakın Taksi.

Konyanın Her bölgesine , Tüm ilçelerine ve Konyada Bulunduğunuz heryere Hizmetimiz Vardır.

Hemen Taksi Çağır

0539 749 59 45